2014 – 2015 Gelinlik Modelleri Damatlık, Nişanlık ve Abiye

2014 Mini Mezuniyet Elbiseleri

Salı, 7 Ocak 2014
2014 Mini Mezuniyet Elbiseleri

Mini mezuniyet elbise modelleriyle karşınızdayız. Mezuniyete çok var diye düşünmeyin kendinizi son dakikaya bırakmayın mezuniyet emeklerin karşılı alındığı unutulmaz gece. En şık siz olmalısınız balo salonuna girdiğinizde tüm gözler sizin üstünüzde olmalı bunun içi seçeceğiniz elbise modeli mini olmalı.

Mini elbiseler her kadının gardırobunun vazgeçilmezlerindendir. Hiç olmadı en az bir tane yabancıların “little black dress” kalıbıyla kullandığı, Audrey Hepburn ile ikonlaşmış siyah mini elbise olmazsa olmaz. Siz siz olun hazırlıklarınızı önceden yapın ve kilonuza dikkat edin balo akşamı elbise üstünüze dar gelmesin.

Bugün size sunacağımız elbiseler arasında da siyah olanlar var ancak, kendimizi siyahla sınırlamıyoruz. Her renkten ve modelden abiye elbiseleri bu galeri de bulabileceksiniz.

Farklı kumaşların kombine edilmesiyle elde edilen uçuşan modellerden tutun da, vücudu saran dar kesim bol işlemeli elbiselere kadar. Hepsine yer verdik kendi tarzına uygun bir elbise mutlaka bulabilirsiniz.

Elbiselerin genelinde dekolte çok sık tercih edilmiyor. Edilen parçalardaysa ağırlık sırt dekoltesinde oluyor. Seçtiğimiz abiye modellerinin bir çoğu abartısız yani mezuniyetiniz de çok rahat giyebilirsiniz. Bu elbise modellerinin isterseniz lise mezuniyet gecesinde isterseniz de üniversite mezuniyet gecesinde giyebilirsiniz. Pencere şekilli sırt dekoltelerinin yanı sıra, kullanılan diğer dekoltelerde kalın askılarla sırt bölünerek tümüyle açık bir görüntünün önüne geçiliyor ya da dantellerle abartının önüne geçiliyor.

Püsküllü modellerde tüm elbise boyu püskül kullanılabildiği gibi sadece etek kısmında da kullanım mümkün. Bildiğiniz gibi püskül elbiseye oldukça fazla hareket vermekte bütün gece dans edeceksiniz elbisenizde ki püsküller ile kusursuz bir görünüme kavuşacaksınız. Sizler için seçtiğimiz abiye modellerine bir göz atarak abiye modasını yakından takip edebilirsiniz.

Internal Reklam Kodu
Internal Reklam Kodu
Dijital Pazarlama Ajansı