2014 – 2015 Gelinlik Modelleri Damatlık, Nişanlık ve Abiye

Dantel İşlemeli Gelinlik Modelleri

Dantel İşlemeli Gelinlik Modelleri

2014 gelinlik modelleri baktığımızda gelin adayları bol dantel ve taş işlemeli gelinlikler beklediğini söyleyebiliriz. Dantel işlemesi gelinlik neredeyse tamamında kullanılmış özellikle göğüs kısmında yoğun olarak kullanılmakta. Askılı modellerde ise askılar tamamen dantelden yapılmakta.

Türk kültürüne çok yakın olan dantel işlemesi bayanları çok sevindirdi gelinlik modellerinde kullanıldığından artık dantel sadece çeyiz sandığını değil gelinlikleri de süsleyecek. Prenses gelinlik modelleri bu yılda modasını sürdürdüğü gibi dantelinde sıkça kullanıldığı bir model haline geldi. Sadece dantel değil taş işlemesi de yoğun olarak kullanılmakta genellikle straplez kesim olarak tasarlanan bu gelinlik modeller göğüs kısmını öne çıkarmak için göğüs çevresini parlak taşlar ile süsleyip gövde kısmına kadar yoğun dantel işlemeleri eklenmekte gösterişli bir gelinlik modeli tercih ediyorsanız bu gelinlik tam sizler için.

Gösterişi sevmeyen ve biraz daha mütevazı bir gelinlik arayan gelinlik adayları da unutulmamış tabi kide balık etek gelinlik modelleri tam aradığınız model olabilir. Üst kısmı dar diz hizasına kadar dizden aşağısı ise kabarık olarak gelen bu model ince detayları ile oldukça şık. Askılı gelinlik modellerinde askıları kollardan dökümlü ince tülden üzeri dantel işlemeli göğüs kısımları ise küçük gümüş renkli taşlar ile hareketlendirilmiş son derece göz alıcı ama sade bir model

DANTEL İŞLEMELİ GELİNLİK MODELLERİ :

Internal Reklam Kodu
Internal Reklam Kodu
Dijital Pazarlama Ajansı